FÅTÖLJER

Ett par, 1970-tal.

Stommar i kromad metall. Grundväv i canvas. Dynor samt armlän med läder. Stitthöjd 35/25 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Fläckar. Lädersprickor. Skador på dyna. Ställvis blekta.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - G1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 22 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    500
    52 EUR
    61 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 550 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    113 aug 00:24500SEK