SNAPSGLAS

20 st, "Gustav III", Reijmyre Glasbruk, 1900-talets andra hälft.

Med Gustav IIIs monogram. Höjd ca 14 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Tre glas med fotnagg.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 550
    162 EUR
    191 USD

    Budhistorik (9 bud)
    212 aug 01:161550SEK
    4A12 aug 01:151450SEK
    212 aug 01:151401SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes