PABLO PICASSO

Färglitografi, ur Verve 29-30, tryckt hos Mourlot Paris 1954, daterad i trycket.

Sittande par. Bladstorlek 26,5 x 35 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

+46-707 770807
maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 800
    183 EUR
    224 USD

    Budhistorik (10 bud)
    114 jan 20:591800SEK
    5A14 jan 20:591700SEK
    514 jan 20:301600SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes