GEORGES BRAQUE

Efter, färglitografi, signerad i tryck samt numrerad 88/100.

Abstrakt komposition. Bildens mått ca 64 x 30 cm.

Konditionsrapport

Gulnad. Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - K1
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 14 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    750
    78 EUR
    92 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (8 bud)
    417 aug 17:54750SEK
    314 aug 20:50700SEK
    2A14 aug 20:50666SEK