Madeleine Pyk – en samling F769

LONGINES, fickur, 52,5 mm, savonett,

14K guld, ankargång, ca 1924.
Chatelaine i 18K guld.
Totalvikt 111 gram

Verknr 4171572, Boettnr 4264346

Bruksskick, bucklor, serie/boett nr matchar inte

Utropspris
6 000 SEK