MATTOR, kelim,3 våder, 320x95, 343x93 samt 333x87 cm.

Polykromt mönster.

Avnött. Lagning. Revor. Ställvis omfattande slitage. Fler talet hål. Fällning. Skadade fransar. Skadad kortsida. Skadad långsida.

Utropspris
5 000 SEK