SPEGEL

Glas & Trä, Hovmantorp, omkring 1900-talets mitt.

Träram i teak. Spegelglas med rombmönster. Etikettmärkt. Mått 117 x 83 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Fuktfläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L38

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    350
    36 EUR
    43 USD

    Budhistorik (2 bud)
    212 aug 19:10350SEK
    112 aug 13:48300SEK