SOPPSLEV

Silver, "Empire", Carl Winnerstrand, Stockholm, 1902.

Invändigt förgyllt blad. Längd 39 cm. Vikt 238 g.

Konditionsrapport

Bruksskick.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 100
    115 EUR
    135 USD

    Budhistorik (16 bud)
    8A12 aug 22:261100SEK
    712 aug 22:261000SEK
    812 aug 22:25950SEK