STOLAR

3 st, Gustaviansk stil, 1800-tal.

Målade. Skuren, delvis genombruten dekor. Lösa, stoppade sitsar. Sitthöjd 45 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Färgbortfall. Senare målning. Senare klädsel. Torrsprickor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    104 EUR
    122 USD

    Budhistorik (3 bud)
    313 aug 14:411000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    212 aug 14:36350SEK
    1 6 aug 19:43300SEK