SKÅP

Ett par, 1900-talets mitt.

Bemålade i ljust grönt. Rak form. invändigt med hyllplan. H 152, bredd 60, djup 30 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

slitage på färg.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren
Chef Intag och Försäljning. Specialist möbler & konsthantverk samt orientalisk keramik och konsthantverk

+46 8-32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    6 800
    713 EUR
    838 USD

    Budhistorik (32 bud)
    413 aug 18:456800SEK
    813 aug 18:456600SEK
    413 aug 18:436400SEK