SKÅP

Ett par, 1900-talets mitt.

Bemålade i ljust grönt. Rak form. invändigt med hyllplan. H 152, bredd 60, djup 30 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

slitage på färg.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren
Chef Intag och försäljning. Specialist möbler, konsthantverk och orientalisk keramik

+46 8-32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss