LANTMÄTERIINSTRUMENT, 1900-talets mitt.

Inkluderar bl.a. Carl Zeiss Jena teodolit nr 62428 i etui, mått 15,5 x 25 x 11,5 cm, i läderväska.

Ej genomgångna. Slitage. Ej funktionstestade.

Utropspris
200 EUR