KONSOLHYLLOR, två stycken, Sverige, 1920 / 30-tal.

Målade och bronserade. Bredd ca 50, djup ca 37, höjd ca 64 cm

Bruks- och åldersbetingat slitage. Skrapmärken. Torrsprickor.

Utropspris
1 500 SEK