GOLVLAMPOR ett par 1970-tal

För fem ljuspunkter vardera, bemålat trä (möjligen komposit), total höjd ca 170 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    4 800
    503 EUR
    591 USD

    Budhistorik (10 bud)
    6A13 aug 19:354800SEK
    713 aug 19:354600SEK
    6A13 aug 19:324400SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes