JAQUELINE RABUN

'Cave' ring med briljantslipad diamant för Georg Jensen, ca början 2000-tal.

Diamant ca 0,06 ct. 18K vitguld. Storlek 16/50,5. Totalvikt ca 4,9 g.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L32

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 200
    223 EUR
    274 USD

    Budhistorik (8 bud)
    414 jan 17:132200SEK
    1A14 jan 17:132000SEK
    1A14 jan 17:131900SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes