KYLKANNA

Omkring 1900-talets mitt.

Skärslipad glaskanna med insats för is. Handtag och detaljer i kromad metall. Höjd 28 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V7

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    555
    58 EUR
    68 USD

    Budhistorik (7 bud)
    413 aug 16:56555SEK
    3A13 aug 16:56550SEK
    313 aug 16:42505SEK