EINAR NORELIUS, akvarell. Signerad och daterad 1915.
Porträtt av Carl XII i fält med lejon. Ca 32x23 cm.
Veck. Kantskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK