Mussla-BESTICK 17 st, silver, finska stämplar 1920-30-tal.

6 matskedar, längd 20 cm,
6 kaffeskedar, längd 12 cm,
3 sillgafflar, längd 11,5 cm,
2 serveringsskedar, längd 20-26 cm.
Tot vikt 470 g.

Slitage, gravyer.

Utropspris
150 EUR