Design
945814

SKÅP, "Componibili 3" Anna Castelli-Ferrieri, Kartell.

Plast. 3 stapelbara delar med skjutdörrar. Diameter 32 cm, höjd 58 cm

Slitage. Repor, små fläckar.

Utropspris
1 500 SEK