Nio desserttallrikar, åtta assietter, nio mindre assietter, nio små skålar, tre kaffekoppar med fat, fem moccakoppar med fat, sockerskål, serveringsfat.
Bruksskick. Ställvis krackelyrer. Två delar med nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.