CARL RYD

Olja på duk, signerad och daterad -34.

Badstrand. Bildens mått 38 x 55 cm.

Konditionsrapport

Duken uppklistrad på pannå. Krackelyrer och färgbortfall.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T1
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    22 timmar 22 minuter

    Utropspris: 4 000 SEK

    2 300
    241 EUR
    283 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    315 aug 15:192300SEK
    214 aug 10:332007SEK
    112 aug 23:09355SEK