BÉLA IVÁNYI GRÜNWALD

Olja på duk, signerad.

By. Bildens mått ca 58 x 78 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage. Krackelyrer. Smärre färgbortfall.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T11

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    22 timmar 24 minuter

    Utropspris: 6 000 SEK

    600
    62 EUR
    73 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 650 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    117 aug 21:42600SEK