fanerad med bl.a. mahogny, rak form, fällbar klaff med bakomliggande låd och fackinredning, sarg med lådor, raka ben, längd 85, bredd 45, höjd 104 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Skador. Repor. Märken. Torrsprickor. Fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10