AUGUST HAGBORG

Olja på duk, signerad.

Strand under gråa moln. Bildens mått ca 60 x 80 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage. Ytsmuts och smärre fläckar. Ställvis krackelyrer.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    22 timmar 27 minuter

    Utropspris: 6 000 SEK

    4 800
    503 EUR
    591 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 5 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    517 aug 01:354800SEK
    Acceptpris på 4 800 SEK uppnåddes
    415 aug 10:024000SEK
    213 aug 16:193200SEK