Leonard Wiedh

(Sverige, 1866-1938)
Leonard Wiedh
(Sverige, 1866-1938)

LEONARD WIEDH, olja på duk. Signerad.

Vinterlandskap. 102x72 cm

Smärre slitage. Lagning. Retusch.

Konstnär

Utropspris
2 500 SEK