OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Olja på duk, signerad, 1900-tal.

Skeppsporträtt av "Pamir, 1905". Bildens mått ca 34 x 50 cm.

Konditionsrapport

Smärre fläckar. Ej examinerad ur ram.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    22 timmar 26 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    1 000
    104 EUR
    123 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    215 aug 10:511000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    114 aug 09:17700SEK