BØRGE MOGENSEN

Bänk, Fredericia Møbelfabrik, Danmark 1900-talets andra hälft.

Modellnummer 5272, ek, sits av flätad rotting, längd 115 cm, bredd 50 cm. höjd 35 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor. Märken.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 10 000 SEK

    Slutpris

    23 100
    2 406 EUR
    2 846 USD

    Budhistorik (24 bud)
    7A 8 okt 21:2223100SEK
    3 8 okt 21:2222100SEK
    7 8 okt 21:2121100SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes