TOINI MUONA, VASER, 5 st, keramik, signerade signerade i godset TM eller TM ARABIA.
Bruntonad och metallisk glasyr.
Höjd 16,5 cm, 17 cm, 18 cm ja 25,5 cm.
Slitage. Två med hårfin spricka. Enstaka märken.