HÖRNSKÅP, 1900-talets mitt.

HÖRNSKÅP, 1900-talets mitt.

Rundad front, dörr med bakomliggande hyllinredning med justerbar hyllhöjd. Fem fötter. Hyllans djup 47 cm. Bakstycken 43 resp 38 cm. Bredd 100 cm, djup 53 cm, höjd 172 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken.

Utropspris
200 EUR