FISKSERVIS, 17 delar, flintgods, "Fish" och "Seafare", Johnson Bros, England, 1900-talets andra hälft.

Serveringsfat, nio tallrikar, terrin, såsbåt och två skålar av modell "Fish". Tre tallrikar av modell "Seafare".

Bruksskick. Nagg på serveringsfatet och en tallrik.

Utropspris
1 500 SEK