SIDEBOARD, 1950-/60-tal.

SIDEBOARD, 1950-/60-tal.

Fanerat med teak. Två lådor och ett fack i mitten. Flankerande skåpdörrar med invändig hyllinredning. Längd 170 cm, bredd 43 cm, höjd ca 81 cm. Nyckel finns.

Bruksskick. Repor. Fanerskador och lagning på kortsida.

Utropspris
2 000 SEK