Design
946898

INGEMAR THGILLMARK, fåtöljer, ett par, "Läckö", OPE, 1900-talets andra hälft.

Bok. Lösa djuphäftade dunplymåer, klädda med skinn. Etikettmärkta. Sitthöjd ca 43 cm.

Märken. Slitage. Hackmärke. Repor. Sitsen med hårt slitage.

Utropspris
3 000 SEK