Smycken Ringar
947049
RING med smaragdslipade diamanter, totalt ca 0,75 ct.

Kvalitet ca G-H/VS-SI. Storlek 19,75/62. 14K vitguld. Vikt 7,3 gr.

Repa på ena diamantens bordsfacett. Slitage. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
10 000 SEK