TIFFANY & CO

Ring, med räfflade detaljer.

Storlek 18/56. Platina 950. Vikt 13,6 gr.

Konditionsrapport

Repor. Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sara Berglund

Göteborg

Sara Berglund
Värderare smycken

+46-767 810609
sara.berglund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Föremålet finns tillgängligt tills det sålts eller t o m
    CET

    7 400
    741 EUR
    870 USD

    OKAvbryt

    Köp detta föremål direkt till fast pris.

    När du klickar på knappen “Köp direkt” får du en uppmaning att bekräfta köpet. Bekräftar du köpet så går det igenom och föremålet är ditt. Köpet är bindande och du får en bekräftelse direkt via e-post. Priset är inklusive moms, köparprovision 22,5%, administrationsavgift och eventuell följerätt. Transport beställer du separat. Alternativ och priser finns i den blå transportrutan på sidan eller i Mina sidor.