CARL-EINAR BORGSTRÖM, ask med lock, Ystad Metall, 1930/40 tal
Tenn och mässing, lockknopp i form av stående hjort, märkta CEB, Ystad Metall. Höjd ca 7 cm
Slitage. Repor. Märken.