Originalmålad, svärtad skiva. Två lådor i sarg samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Beslag av mässing. Bredd 115. Djup 53. Höjd 111 cm. Nyckel finns.
Slitage. Färgbortfall. Repor. Märken. Kompletterad med listbit. Delvis maskstungen. Retuscher.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.