Ek och ekfaner. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan och tre mindre lådor. Bredd 179. Djup 46,5. Höjd 78 cm. Nyckel finns.
Delvis defekta lås. Smärre slitage. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10