AUTOGRAFBLOCK, 3 st, med autografer av svenska skådespelare och filmmakare samt idrottsmän, 1930-/40-tal.

Bl a Nils Poppe, Karl-Arne Holmsten, Åke Engfeldt, Ruth Stevens, Ruth Moberg, Tutta Rolf, Isa Quensel, Ivar Kåge, Hasse Z, Signe Hasso, Aino Taube, Renée Björling, Victor Sjöström, Kar De Mumma, Elof Ahrle, Hasse Ekman. Ca 10x15 cm vardera.

En framsida lös. Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK