MANSCHETTKNAPPAR, ett par, med gravyr "IBM".

Tillverkad av Formgivare & Silversmed Liljedahl, Stockholm 1974. Större plattan med mått 20 x12 mm. Mindre plattan 18 x 8 mm. 18K guld. Vikt 14,4 gr.

Gravyr. Slitage. Repor.

Utropspris
3 500 SEK