Design
947591

GILLIS LUNDGREN, ett par, "Pixi", Ikea, 1970-tal.

Stommar i rödlackerad metall. Sitsar med röd textil.

Bruksskick. Fläckar. Ställvis färgbortfall. Viss källardoft. Ställvis blekt textil. Nedsuttna.

Utropspris
1 500 SEK