Design
947592

GILLIS LUNDGREN, ett par, "Pixi", Ikea, 1970-tal.

Stommar i rödlackerad metall. Sitsar i röd textil.

Bruksskick. Fläckar. Ställvis färgbortfall. Ställvis blekt textil. Nedsuttna. Viss källardoft.

Utropspris
1 500 SEK