BOKHYLLA, Svensk fur, 1900-talets andra hälft.

Målad. Fyra hyllplan. Dörrpar med bakomliggande hyllplan samt lådor. Bredd 80, djup 41, höjd 190 cm.

Slitage. Märken. Repor. Fläckar. Smärre färgbortfall. Nyckel saknas.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

153. Nathalia Edenmont, "A Moment Like This", 2018 - 2019.
Utropspris
140 000 - 160 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
Aktuellt bud:
145 000 SEK