BOKHYLLA, Svensk Fur, 1900-talets andra hälft.

Målad. Fyra hyllplan. Dörrpar med bakomliggande hyllplan och lådor. Bredd 80, djup 41, höjd 190 cm.

Slitage. Fläckar. Repor. Märken. Avslag på kant. Smärre färgbortfall. Defekt lås. Nyckelbläck saknas.

Utropspris
2 000 SEK