Design
948161

HANS-AGNE JAKOBSSON, "Oyster", vägglampa, 1990-tal.

Metall samt med skärm av vit plast. Märkt IP 65. Bredd ca 44 cm. I originalkartong.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK