BYRÅ

Rokokostil. 1900-talets första hälft.

Marmorskiva. Bukig front. Tre lådor. Fanerad i olika träslag. Beslag i mässing. Längd 90 cm. Djup 47 cm. Höjd 80 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Fanerskador. Nycklar saknas.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H6

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 800
    293 EUR
    350 USD

    Budhistorik (5 bud)
    521 sep 17:382800SEK
    Acceptpris på 2 800 SEK uppnåddes
    417 sep 00:572200SEK
    315 sep 18:362000SEK