SÄNGBORD, ett par, Tingsströms Valdemarsvik för BraBohag.

Fanerad. Front med låda med inbyggd skjutlock. Längd 38 cm. Bredd 56 cm. Höjd 55 cm.

Slitage. Märken. Fanerskador. Delvis senare målning på skivan.

Utropspris
1 500 SEK