POUL HENNINGSEN, taklampa, "TREPH", Louis Poulsen. 1990-tal.
Tre skärmar av opakt glas. Gulmetall. Etikettmärkt. Diameter 30 cm.
Originalkartong och instruktionsbok medföljer.
Ej funktionstestad. Obetydligt ytslitage.