SAMEKNIV, 1900-talets mitt.

SAMEKNIV, 1900-talets mitt.

Snidat och glödritat renhorn. Blad i stål. Slida i brunt läder. Mindre vidhängande kniv. Osignerad. Total längd ca 25 cm.

Slitage och några sprickor.

Utropspris
1 500 SEK