DAGBÄDD, bambu och rotting, 1900-talets mitt

Kudde och skummadrass medföljer. Längd 185, bredd 76, höjd 40 cm

Nedsutten stoppning. Smärre slitage. Smärre fläckar.

Utropspris
2 000 SEK