Lackerad plåt. Dörr med bakomliggande hyllplan av glas. Bredd 60. Djup 40. Höjd 171 cm.
Slitage. Smärre färgbortfall. Bucklor. Flertalet nagg. Nycklar saknas. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10