Allmoge
949261

SVEPASK, allmoge, sign ANS, 1800-tal.

Målad. Hjärtformad. Knoppar som låsanordning. 26x18, höjd 9 cm.

Senare målad. Slitage, mindre skador.

Utropspris
3 000 SEK